Bestuursleden gezocht!

Over het bestuur

Scouting Saksenheerd is opgebouwd uit twee besturen:

  • De groepsvereniging: de vereniging heeft als kerntaak om wekelijkse scoutingopkomsten en activiteiten te organiseren voor onze (jeugd)leden.
  • De beheerstichting: verantwoordelijk voor de staat van ons gebouw en voor de materialen die door de vereniging worden gebruikt. 

Als bestuurslid ben je niet direct een leider van een speltak, maar sta je klaar om te zorgen dat de vereniging en/of stichting goed functioneren, zodat de leiders elke week weer geweldige opkomsten kunnen neerzetten. Hieronder zie je een overzicht van de bestuursfuncties waarvoor we op dit moment een vacature hebben openstaan. Staat de functie waar je interesse hebt er niet bij? Neem contact op met onze secretaris Bertus op het mailadres Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Voorzitter groepsvereniging (m/v)

Als voorzitter van de groepsvereniging ben je het gezicht van de vereniging. Samen met de rest van het groepsbestuur ben je onder andere verantwoordelijk voor het dagelijks functioneren van de vereniging, het algemeen beleid en de uitvoering hiervan, de financiële staat van de vereniging en de beschikbaarheid van materialen. Je leidt de ledenvergaderingen (groepsraad) en komt regelmatig bijeen met het bestuur. Ook kun je af en toe een overleg vanuit de regio bijwonen, om in contact te blijven met de scoutinggroepen in de buurt. Daarnaast ben je natuurlijk het aanspreekpunt voor onze vrijwilligers.

Wat vragen we van je? 

  • Enige affiniteit met scouting en het scoutingspel is belangrijk. Dit kan zijn doordat je bijvoorbeeld zelf jeugdlid bent geweest, of (bij een andere groep) al eens leiding hebt gegeven. 
  • Tijd voor het bijwonen van de ledenvergaderingen (groepsraad) en bestuursvergaderingen.
  • Je kunt een VOG aan ons afgeven. 

Wil jij voorzitter te worden van onze groeiende scoutingvereniging? Of wil je graag meer weten? Neem dan contact op met Tonnie op het mailadres Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.